Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Šumperská ZUŠka pořádá Den otevřených dveří

Budova ZUŠ Šumperk

V sobotu 21. května dopoledne budou zájemci moci nahlédnout do prostor Základní umělecké školy, Šumperk, Žerotínova 11. Pro návštěvníky je připravena komentovaná prohlídka s ukázkou tříd, ve kterých se vyučuje hra na různé hudební nástroje, učebny hudební nauky, taneční sál nebo orchestrální zkušebnu.

„Rádi bychom přiblížili naši činnost veřejnosti a rovněž chceme pozvat nové uchazeče k talentové zkoušce, která bude probíhat ve dnech 30. května – 2. června. Předtím je potřeba vyplnit elektronickou přihlášku, která je spolu s dalšími informacemi na webu www.zus-sumperk.cz," pozval na akci zástupce ředitele školy Josef Macek.

Exkurze bude zakončena malým vystoupením našich žáků v koncertním sále. Začátek prohlídky je vždy v celou hodinu – v 9:00, v 10:00, v 11:00 a ve 12:00, sraz návštěvníků je ve vstupní hale.

Den otevřených dveří ZUŠ   plakát


Vytvořeno 20.5.2022 13:47:37 | přečteno 597x | singerova
load