Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Šumperk má stříbro ze soutěže Přívětivý úřad

6

Město Šumperk obsadilo druhé místo v soutěži Přívětivý úřad. Pátého ročníku této motivační soutěže, kterou organizuje Ministerstvo vnitra ČR, se v kategorii obcí s rozšířenou působností účastnilo 142 měst. V Olomouckém kraji vyhrál Prostějov, na druhém místě se umístil Šumperk, třetí pozici obsadil Přerov.

V soutěži jsou oceňovány tři nejvíce přívětivé úřady v rámci krajů a celé České republiky, hodnotí se komunikace a otevřenost úřadu vůči občanům města, letos byl kladen důraz na poskytování nadstandardních služeb či běžných služeb v nadstandardní kvalitě. Oceněna byla především snaha představitelů úřadu o zvyšování přívětivosti, a to i nad rámec svých povinností a obecných standardů.


Vytvořeno 14.12.2020 14:00:17 | přečteno 690x | singerova
load