Šumperk má stříbro ze soutěže Přívětivý úřad

6

Město Šumperk obsadilo druhé místo v soutěži Přívětivý úřad. Pátého ročníku této motivační soutěže, kterou organizuje Ministerstvo vnitra ČR, se v kategorii obcí s rozšířenou působností účastnilo 142 měst. V Olomouckém kraji vyhrál Prostějov, na druhém místě se umístil Šumperk, třetí pozici obsadil Přerov.

V soutěži jsou oceňovány tři nejvíce přívětivé úřady v rámci krajů a celé České republiky, hodnotí se komunikace a otevřenost úřadu vůči občanům města, letos byl kladen důraz na poskytování nadstandardních služeb či běžných služeb v nadstandardní kvalitě. Oceněna byla především snaha představitelů úřadu o zvyšování přívětivosti, a to i nad rámec svých povinností a obecných standardů.

Vytvořeno 14.12.2020 14:00:17 | přečteno 657x | singerova