Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Šumperk má nejlepší chytrou službu

Skleněné plastiky pro vítěze Zlatého erbu jsou připraveny k předávání

Ocenění nejvyšší z krajského kola soutěže Zlatý erb odvezli zástupci města Šumperk. V kategorii Smart City a nejlepší elektronická služba si místostarosta Jakub Jirgl a vedoucí oddělení informatiky Pavel Kouřil převzali první místo.

Město Šumperk si vítězství vysloužilo za nejlepší elektronickou službu, která lidem nabízí možnost elektronického zápisu do základních a mateřských skol.

V kategorii webové stránky bodovaly mezi městy Zlaté Hory a mezi vesnicemi Vikýřovice. Všichni krajští vítězové třiadvacátého ročníku soutěže Zlatý erb postupují do celostátního kola. To se uskuteční letos na podzim.

Smysl soutěže Zlatý erb spočívá v detailním srovnání webů měst a obcí v České republice či v motivaci o dosažení co nejlepšího výsledku. Webmasterům a provozovatelům webů místních samospráv také poskytuje často nový pohled na podobu a úlohu webových stránek i užitečné informace a hodnocení pro další zlepšování. Soutěž pořádá spolek Český zavináč.

Olomoucký hejtman gratuluje vedoucímu oddělení informatiky Pavlu Kouřilovi 

Výsledky krajského kola soutěže Zlatý erb:

Kategorie Smart City a nejlepší elektronická služba

1. Šumperk: Elektronický zápis do MŠ a ZŠ

2. Zlaté Hory: Rezervační systém hřiště

3. Hradec-Nová Ves: Hlášení rozhlasem

Nejlepší webové stránky obce

1. Vikýřovice

2. Mořice

3. Vernířovice

Nejlepší webové stránky města

1. Zlaté Hory

2. Jeseník

3. Mohelnice

Zlatý erb převzali zástupci města včelel s místostarostou Jakubem Jirglem


Vytvořeno 22.7.2021 8:34:06 | přečteno 598x | singerova
load