Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Strom splněných přání se rozsvítí v půlce listopadu

Strom splněných přání v roce 2020

Strom splněných přání se v Informačním centru Šumperk na Hlavní třídě rozzáří i letos. Účel tohoto dobročinného projektu zůstává stále stejný – udělat radost dětem ze sociálně znevýhodněného prostředí ze Šumperka.

Strom splněných přání se všemi přáníčky v roce 2020„Úvodní akce spojená s vyvěšením přání dětí na stromeček proběhne v pondělí 15. listopadu od 17.30 hodin,“ uvedla pracovnice informačního centra Martina Plesníková. Od tohoto data si budou moci „ježíšci“ vybrat, které dětské přání vyplní. Až do pondělí 13. prosince pak budou mít čas dárky zakoupit a zabalené ve vánočním papíru je přinést do informačního centra, odkud následně poputují do zapojených organizací.

Pokud by se před Vánoci epidemiologická situace zhoršila a informační centrum muselo být uzavřeno, výběr přání by se přesunul na webové stránky. Minulý rok si „ježíšci“ vybírali přání on-line z fotogalerie a svůj zájem o koupi dárku potvrzovali e-mailem. Počáteční obavy, zda to zájemce neodradí, se naštěstí nepotvrdily. „Jsme velmi rádi, že Strom splněných přání má v Šumperku již takovou tradici, že je zmíněné komplikace vůbec neodradily od konání dobrých skutků,“ dodala Plesníková. V minulém roce akce udělala radost šestačtyřiceti dětem ze tří zapojených organizací.


Vytvořeno 6.11.2021 | přečteno 1802x | singerova
load