Strany a hnutí již znají číslo, pod kterým půjdou do voleb

Komunální volby, ilustrační foto

Politické strany a hnutí již znají své číslo, pod kterým půjdou do komunálních voleb. Lidé si budou volit nová zastupitelstva 23. a 24. září.

Šumperské kandidátky jsou seřazeny v tomto pořadí: 1. Svoboda a přímá demokracie (SPD), 2. ŠUMPERÁCI (STAN A TOP 09), 3. Sociální demokraté, Zelení a nezávislé osobnosti, 4. NEZÁVISLÁ VOLBA, 5. Sdružení PRO-REGION a NEZÁVISLÍ, 6. Komunistická strana Čech a Moravy, 7. Srdcem PRO ŠUMPERK - KDU-ČSL a nezávislí, 8. Občanská demokratická strana, 9. Česká pirátská strana, 10. ANO 2011 a nezávislí, 11. ROZUMNÍ.

Další kandidátky z ORP Šumperk s vylosovanými pořadovými čísly a další dostupné informace ke komunálním volbám jsou zde.

20220810 140457

Vytvořeno 11.8.2022 14:16:01 | přečteno 3180x | singerova