Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Starosta přivítal prvňáčky a pozdravil průmyslováky

Prvňáček z 1  A ve třídě Základní školy v Šumavské ulici v Šumperku

Pětačtyřicet prvňáčků přivítal 1. září v prostorách Základní školy Šumavská šumperský starosta Tomáš Spurný.  Prostřednictvím on-line přenosu také pozdravil studenty Vyšší odborné a střední průmyslové školy Šumperk.

Tomáš Spurný popřál malým školákům, aby se jim ve třídě líbilo, aby dobře vycházeli se svou učitelkou. Připomněl, že i on absolvoval 8. a 9. třídu v letech 1975-76 v tehdy nově otevřené škole v Šumavské ulici. Na závěr dětem věnoval na památku i na bezpečnější cestu do školy reflexního Šumperáčka.

Průmyslovákům naopak starosta připomněl, že studují na jedné z nejprestižnějších škol ve městě a upozornil je na možnost dalšího vzdělávání v Centru bakalářských studií Šumperk, kde Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava otevřela v roce 2003 pobočku Strojní fakulty.

Starosta Tomáš Spurný hovoří v on line přenosu ke studentům Vyšší odborné a střední průmyslové školy


Vytvořeno 1.9.2021 14:38:12 | přečteno 495x | singerova
load