Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Soutěž o nejkrásnější květinovou výzdobu

Ilustrační foto k soutěží o nejkrásnější květinovou výzdobu

Informační centrum Šumperk letos pořádá první ročník soutěže o nejkrásnější květinovou výzdobu ve městě.

Výzdoba by měla být viditelná z veřejně přístupné komunikace nebo z veřejného prostranství. Soutěž je vyhlášena v následujících třech kategoriích:

  • květinová výzdoba oken, balkónů a předzahrádek rodinných domů,
  •  květinová výzdoba oken, balkónů a okolí bytových a panelových domů,
  •  zahradní úprava a květinová výzdoba vstupních prostor firem, organizací a institucí.

Každý účastník soutěže může zaslat pouze elektronicky maximálně dvě fotografie na e-mailovou adresu ic@sumperk.cz, čímž současně souhlasí s jejich zveřejněním. Do e-mailu je třeba uvést, do které kategorie fotografie posíláte. Soutěžní fotografie budeme průběžně zveřejňovat na webových stránkách a Facebooku informačního centra a města.

Soutěž potrvá do 30. září a o vítězích rozhodne porota. První tři výherci v každé kategorii budou informováni elektronicky.

Ilustrační foto k soutěži o nejkrásnější rozkvětlá okna


Vytvořeno 2.5.2021 | přečteno 783x | singerova
load