Sociální odbor v Lautnerově ulici obsadili stavbaři

Odstartovala rekonstrukce úřadovny v Lautnerově ulici

Přízemní prostory sociálního odboru, jenž sídlí v úřadovně v Lautnerově ulici, sice obsadili stavbaři, sociální pracovníci zde ale úřadují dál. Svou agendu si přestěhovali do druhého nadzemního podlaží.

„Stavební práce, které zahrnují protiradonová opatření a zateplení spojené s výměnou okenních skel v pravém křídle budovy, byly zahájeny v těchto dnech. Zhruba tři měsíce bude trvat první etapa, jež zahrnuje úpravu podlah a technická opatření proti radonu. Ve druhé etapě budou dělníci vyměňovat okenní skla a zateplovat fasádu. Hotové dílo by mělo město převzít v polovině letošního roku,“ popsal rekonstrukci budovy místostarosta Jakub Jirgl. Zároveň doplnil, že rekonstrukce levého křídla v Lautnerově ulici proběhla již před třemi lety.

Stavbu realizuje místní firma Prumhor spol. s r.o., která zvítězila ve výběrovém řízení. Nabídla nejnižší cenu 13,1 milionu korun včetně DPH.

Odstartovala rekonstrukce úřadovny v Lautnerově ulici

Vytvořeno 28.1.2021 | přečteno 1109x | singerova