Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Sociální odbor obsadili stavbaři

Rekonstrukce úřadovny v Lautnerově ulici odstartovala.

Z důvodu probíhajících stavebních prací je na sociálním odboru se sídlem v Lautnerově ulici omezen provoz. Dle postupu stavební firmy zde dochází k přemísťování úředníků, v nejbližších dnech bude také omezen vstup na oddělení sociálně-právní ochrany dětí a prevence přes prostory čekárny.

Proto doporučujeme občanům, aby si návštěvu na odboru raději dohodli předem, a to prioritně prostřednictvím e-mailu. Děkujeme za pochopení a trpělivost. E-mailové kontakty na jednotlivé pracovníky naleznete na webových stránkách města.

Stavební práce v budově v Lautnerově ulici by měly být dokončeny v polovině letošního roku.

Rekonstrukce úřadovny v Lautnerově ulici odstartovala.
Vytvořeno 19.2.2021 9:11:54 | přečteno 793x | singerova
load