Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Šestka otevírá dveře dokořán pro veřejnost

logo 6zs zirafa footer

V sobotu 11. března 2023 otevírá od 9.00 do 13.00 hodin dveře pro veřejnost „Šestka“, Základní škola Šumperk. Pro návštěvníky budou připravené nejrůznější dovednostní aktivity.

„Svou zručnost si mohou děti vyzkoušet v keramické i školní dílněk, de si budou moci vyrobit domeček, jednoduché letadélko či bzukadlo, chybět nebude prezentace výuky angličtiny pomocí interaktivní tabule či zábavné testování připravenosti dětí na vstup do 1. třídy. Na své si přijdou i mladí výtvarníci,“ popsala program zástupkyně ředitele školy Radmila Lucová.

Se speciální pedagožkou proběhne ochutnávka FIE (metoda instrumentálního obohacení), koutek muzikoterapie slibuje relaxaci, v učebnách informatiky budou jezdit roboti a chemická laboratoř nabídne zábavné pokusy.

V hudebně proběhne zkouška pěveckých sborů Ptáčata a Ptáčátka, v přilehlých prostorách školní družiny si zájemci zahrají deskové hry. V gymnastické tělocvičně bude nachystána překážková dráha, ve velké tělocvičně pak různé aktivity s míči všech velikostí. Ve cvičné kuchyňce bude připraveno malé občerstvení a také testík na poznávání chutí a vůní.

„Zveme všechny od předškoláků po prarodiče, naše bývalé žáky i pedagogy,“ doplnila Radmila Lucová.

Den otevřených dveří na Šestce   plakát


Vytvořeno 10.3.2023 10:58:46 | přečteno 1755x | singerova
load