Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Senioři mohou vyrazit na výlet za zvýhodněnou cenu

Seniorské cestování, ilustrační foto

Právě startuje projekt seniorského cestování, díky kterému mohou lidé 60+ vyrazit za poznáním v Olomouckém kraji. Výlet je přijde na 200 korun.

Dlouhé stráněZájemci mohou navštívit například přečerpávací elektrárnu Dlouhé stráně, hrady a zámky, jako je Bouzov, Javorník či Helfštýn, církevní památky v Olomouci, poutní místo ve Zlatých Horách nebo třeba pivovar v Litovli.

Prodej výletů bude zahájen od 2. srpna 2022, ve stejný den budou také zveřejněny termíny výletů. Podmínkou pro seniorské cestování je bydliště v Olomouckém kraji, věk 60+.

Více informací najdete zde. Kontakt na pořádající cestovní kancelář: e-mail: senior@ckpivonka.cz, tel: +420 725 555 469. 

Přejeme šťastnou cestu!
hrad BouzovZlaté HoryOlomoucPivovar Litovel
Vytvořeno 28.7.2022 11:03:29 | přečteno 2130x | singerova
load