Rozsvícení stromů podpořil ČEZ

logo společnosti ČEZ

Letošní Vánoce v Šumperku bohužel nebudou takové, na jaké jsme zvyklí. Vládní opatření se dotkla také tradičních doprovodných akcí spojených s Adventem a rozsvěcováním vánočního stromu.

Šumperský vánoční strom byl letos na náměstí Míru rozsvícen společně s výzdobou celého města na první adventní neděli, tradiční doprovodné akce organizované městem ovšem tento rok z důvodu epidemiologické situace nemohly proběhnout.

Vánoční výzdoba v tomto roce zkrášlila i „Točák“, který během svátků rozzářil vánoční kužel a další světelné dekorace. Stejně jako v loňském roce je hlavním partnerem akce Skupina ČEZ. „Touto cestou bych chtěl poděkovat Skupině ČEZ za finanční podporu, díky níž jsme mohli u radnice opět rozsvítit vánoční strom a připravit i novou světelnou výzdobou,“ uvedl starosta města Šumperka Tomáš Spurný, který doufá, že se výzdoba bude občanům líbit a zpříjemní jim dobu vánočních svátků.

IMG 6494 (3) (002)

Vytvořeno 4.12.2020 13:48:20 | přečteno 518x | singerova