Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Radnici zdobí znak Moravy

Znak Moravy byl odhalen na radnici v Šumperku

Historickou budovu radnice na náměstí Míru zdobí v prvním mezipatře znak Moravy. Jeho autorem je Šumperan Stanislav Vantuch, který se specializuje na výrobu znaků, erbů a dalších vývěsních štítů. Mosazný znak byl slavnostně odhalen starostou města Tomášem Spurným a jeho autorem u příležitosti svátku Dne slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje.

Znak Moravy na radnici odhalil starosta Tomáš Spurný a autor díla Stanislav Vantuch

Vytvořeno 3.7.2021 | přečteno 884x | singerova
load