Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

První dubnovou sobotu se bude uklízet

Uklidme Cesko logo

Spolu s jarem se blíží také celorepubliková akce Ukliďme Česko. Hlavní jarní úklidový den je v letošním roce sobota 2. dubna, uklízet však můžeme v termínu dle našich časových možností.

Do úklidových akcí se zapojují lidé ze všech koutů České republiky. Uklízejí školáci, úředníci, skauti, vysokoškoláci, důchodci, lékaři, prodavači, turisti, pejskaři, pankáči … Prostě všichni, na koho si vzpomenete.

Dobrovolníci čistí od odpadků nebo černých skládek své okolí, nebo vytipovanou lokalitu. Více o akci najdete na: www.uklidmecesko.cz, kde se mohou „úklidové čety“ zaregistrovat.

Pokud vyrazíte na úklid v Šumperku a jeho okolí, vyfotografujte se, jak vám jde práce od ruky, a vysbíraný odpad. Všechny kvalitní snímky zveřejníme na facebookových stránkách města a ty nejzajímavější odměníme. Snímky s komentářem, kde jste uklízeli, a kontaktem na vás můžete posílat do konce dubna na e-mail: zpravodaj@sumperk.cz. Děkujeme, že uklízíte!

infografika rozlozeni odpadu v prirode
Vytvořeno 30.3.2022 10:40:58 | přečteno 1154x | singerova
load