Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

První dárky již míří za dětmi

IMG 1123

Přibližně devět desítek krásně zabalených dárků přinesli Ježíšci do Informačního centra Šumperk. V těchto dnech jde akce Strom splněných přání do finále. Dárečky se začínají rozvážet do organizací, které se do akce zapojily.

První dvacítka balíčků zamíří do Klubíku, na další dárky se těší děti z Dětského centra Ostrůvek ze Šumperka a z Domu pro osamělé rodiče s dětmi v tísni, který je součástí společnosti Pontis Šumperk. 

Již druhým rokem podporuje tento projekt i Jednota, spotřební družstvo Zábřeh, které věnuje dětem a jejich rodinám poukaz na nákup surovin na pečení tradičního vánočního cukroví a přípravu štědrovečerní večeře.

Všem Ježíškům, kteří udělali dětem radost, moc děkujeme.

IMG 1128Vytvořeno 15.12.2020 15:22:12 | přečteno 409x | singerova
load