Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Před průmyslovkou se bude vzpomínat na Jana Zajíce

Pamětná deska Jana Zajíce na VO3 a SPŠ Šumperk

V pátek 24. února od 10.00 proběhne u pamětní desky na šumperské průmyslovce vzpomínka na zdejšího bývalého studenta Jana Zajíce.

V sobotu 25. února uplyne 54 let od smrti vítkovského rodáka, který se upálil na Václavském náměstí na protest proti okupaci Československa vojsky Varšavské smlouvy. Stal se následovníkem Jana Palacha, svým činem chtěl dodat společnosti odvahu a sílu ke změně po srpnové okupaci Československa v roce 1968.

Pamětní deska Jana Zajíce


Vytvořeno 23.2.2023 15:03:38 | přečteno 2038x | singerova
load