Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Pozor, z cyklověže je třeba vyzvednout kola

Cyklověž u vlakového nádraží v Jesenické ulici

Majitelé pěti jízdních kol, která jsou uložena v cyklověži v Jesenické ulici, by si měli pospíšit s jejich vyzvednutím. Jejich bicykly jsou totiž v úschovně uloženy již déle než 30 dní, to znamená že překročili maximální úložní dobu

Na základě provozních podmínek je možné nepřetržité uschování jízdního kola na dobu maximálně 30 dnů, po dobu dalších 60 dnů jsou nevyzvednuté bicykly dále uloženy v cyklověži a po dohodě s provozovatelem budou v této lhůtě vydány.

Bicykly si jejich majitelé mohu vyzvednout do 19. 1. 2022 buď na původní úschovní lístek anebo po telefonické dohodě (tel: +420 736 722 332) s penále 300 korun. Po uplynutí devadesátidenní lhůty od uložení bicyklu, budou kola předána na ztráty a nálezy.


Vytvořeno 25.11.2021 14:52:15 | přečteno 558x | singerova
load