Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Pozor, mezi Šumperkem a Zábřehem je výluka

Ilustrační fotografie  výluka vlaku


Ve dnech 5. - 8. 10. 2021 vždy přibližně od 7:50 do 16:40 bude vyloučen provoz železniční dopravy na trati Zábřeh na Moravě – Šumperk. Osobní vlaky a rychlíky budou v úseku Zábřeh na Moravě – Šumperk nahrazeny náhradní autobusovou.


Spěšné vlaky Zábřeh na Moravě – Jeseník budou nahrazeny mezi Zábřehem a Bludovem náhradní autobusovou dopravou podle výlukového jízdního řádu, ve stanici Bludov bude zajištěn přestup z náhradní autobusové dopravy na spěšné vlaky (a opačně) jedoucí v úseku Bludov – Jeseník podle standardního jízdního řádu. Přestupy v Bludově jsou zajištěny i mezi náhradní autobusovou dopravou a osobními vlaky Šumperk – Hanušovice – Jeseník.Vytvořeno 5.10.2021 7:50:01 | přečteno 634x | singerova
load