Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Požadavky občanů nad mapou změní svůj formát

Oznámení nad mapou

Město Šumperk na svých webových stránkách umožňuje občanům města nahlásit nedostatky týkající se údržby města či upozornit na nedodržování nejrůznějších opatření. Město následně prostřednictvím svých zaměstnanců nebo městské policie tvůrci požadavku odpoví a jednotlivé požadavky v závislosti na možnostech města, ať už finančních, legislativních či jiných, řeší.


„Bohužel se stává, že občané do požadavků uvedou osobní údaje jiných osob, které k jejich zveřejnění neposkytly souhlas, a ty se pak obrací na město jako správce služby, aby jejich údaje z požadavků vymazalo či vymazalo požadavek celý a obecně těmto situacím zabránilo. Město jim musí vyhovět, protože ochrana osobních údajů je nezbytná,“ uvedla tajemnice městského úřadu Helena Miterková.

Město si váží konstruktivních podnětů od občanů a službu považuje za přínosnou, proto ji chce také zachovat, ale evidenci požadavků s ohledem na ochranu osobních údajů změnit na neveřejnou. Občané budou moci své požadavky i nadále městu zasílat přes formulář na webu, odpověď následně dostanou na e-mail, který ve formuláři uvedou.


Vytvořeno 9.2.2021 10:14:12 | přečteno 582x | buchtova
load