Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Poplatek za parkování se sjednocuje na 20 korun

Parkovací automat v Šumperku.

Poplatek za parkování v Šumperku se sjednotí na 20 korun. Odborná firma provede změnu v nastavení současných parkovacích automatů v průběhu středy 27. ledna, s výměnou začne v 8.00 hodin.

Dosud bylo parkovné v Šumperku rozděleno na dvě zóny – v centru města platili řidiči za hodinu parkování 15 a v okolí 10 korun. Nově bude poplatek na celém území města 20 korun za hodinu. Automaty budou i nadále fungovat na mince, připravuje se i varianta platby prostřednictvím SMS zprávy.

Důvodem zdražování je nízká cena, kterou město drželo mnoho let, zatímco náklady související s provozem automatů a údržbou parkovacích ploch rostou. Za parkování se platí ve všední dny od 8.00 do 18.00 hodin.

Parkovací automat v Šumperku


Vytvořeno 26.1.2021 14:29:00 | přečteno 1983x | singerova
load