Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Policie hledá svědky nehody

Logo Policie České republiky

Policie ČR žádá o pomoc veřejnost. Hledá svědky nehody, která se odehrála ve středu 23. prosince v 7.00 ráno v Zábřežské ulici v Šumperku. Zranila se při ní seniorka, která se na místě pohybovala s elektrokolem.

Výzva k dopravní nehodě v Šumperku.„Dosud neznámý řidič nákladního vozidla se skříňovou nástavbou pravděpodobně při objíždění zavadil o seniorku nasedající na elektrokolo. Ta po nárazu upadla na silnici a způsobila si zranění, se kterým ji záchranáři přepravili k ošetření do nemocnice. Při pádu elektrokola došlo také k poškození zaparkovaného vozidla značky Kia. Řidič uvedeného nákladního vozidla na místě nezastavil,“ popsala incident mluvčí Policie ČR Jiřina Vybíhalová.

Policie ČR žádá řidiče nákladního vozu a případné svědky nehody, aby se ozvali buď na tel. 735 788 600, nebo také kdykoli na bezplatné lince 158.

Výzva k dopravní nehodě v Šumperku, místo nehody.

Fotografie jsou z místa dopravní nehody.


Vytvořeno 28.12.2020 18:10:37 | přečteno 536x | singerova
load