Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Policie hledá řidiče, který srazil chlapce

Místo, kde byl sražený chlapec. Nehodu šetří policie ČR.

Policie ČR žádá o pomoc veřejnost při pátrání po řidiči, který měl v pátek 8. ledna srazit na přechodu pro chodce jedenáctiletého chlapce. Incident se stal přibližně 10 minut před 8. hodinou ráno na křižovatce ulic Lidická a Jeremenkova.

  „Podle dostupných informací měl prozatím nezjištěný řidič osobního vozidla, pravděpodobně zelené barvy, jedoucí po Jeremenkově ulici ve směru od městského úřadu, při odbočování vpravo na ulici Lidickou srazit na přechodu chlapce, který měl přecházet na zelenou. Po střetu s vozidlem chlapec upadl na komunikaci, a jak se později ukázalo, utrpěl naštěstí jen lehké zranění. Řidič předmětného vozidla nejprve zpomalil, a aniž by zjistil, co se chlapci stalo, z místa odjel,“ popsala nehodu mluvčí policie ČR Jiřina Vybíhalová.

S otřeseným chlapcem měl na místě krátce po nehodě mluvit další z projíždějících řidičů, který se jej dotazoval, zda je v pořádku. Po chlapcově ujištění, že je v pořádku, z místa taktéž odjel.

Policisté ze skupiny dopravního nehod šumperského dopravního inspektorátu nyní žádají jak samotného účastníka dopravní nehody, tak také řidiče, který s chlapcem hovořil, aby se ozvali buď na tel. čísle 735 788 600, nebo také kdykoli na bezplatnou linku 158.

O pomoc při objasnění všech okolností této dopravní nehody Policie ČR prosí také všechny případné svědky a řidiče, kteří mohli průběh nehody natočit na kameru ve vozidle. Ti mohou využít také výše uvedené kontakty.

Místo, kde byl sražený chlapec. Nehodu šetří policie ČR.


Vytvořeno 11.1.2021 15:42:54 | přečteno 502x | singerova
load