Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

"Pětka" připravila vánoční aukci

Vánoční dárek   ilustrační foto

Zájemci se mohou zapojit do aukce ZŠ Vrchlického v Šumperku, do které žáci darovali své obrázky.

Aukce končí 9. prosince v 19:00 hodin. Poté budou kontaktováni ti, kteří u jednotlivých položek učinili nejvyšší nabídku.

Celý výtěžek z aukce bude poukázán na dobročinné účely. Konkrétní projekt, kterému budou vybrané prostředky věnovány, zvolí žáci na zasedání žákovského parlamentu.

Podrobné informace o aukci, výtvarní dílka, která školáci věnovali do dražby, a aukční formulář je zde.Vytvořeno 6.12.2022 14:56:57 | přečteno 2389x | singerova
load