Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Nový hejtman s náměstky navštívil Šumperk

IMG 0791

V pátek 13. listopadu navštívil město Šumperk hejtman Josef Suchánek, se svými náměstky Ivo Slavotínkem, Janem Šafaříkem, Zdeňkou Dvořákovou Kocourkovou a krajským radním Radimem Sršněm. Hlavním cílem setkání byla vedle vzájemného představení také diskuze o strategických a koncepčních tématech a také slib vedení kraje, že Šumpersko a Jesenicko nebude opomíjeným regionem.

Vedení města v čele se starostou Tomášem Spurným probíralo s hejtmanem současnou covidovou situaci, předávali si informace v oblasti sociální problematiky, školství a krizového řízení, řeč byla také o dotačních záměrech, smart projektech, ale i o zamýšleném zřízení regionální kanceláře kraje v centru města.

Všichni zúčastnění přivítali návrh starosty Tomáše Spurného, že se bude širší vedení kraje s představiteli města pravidelně setkávat na pracovních jednáních.

IMG 0787


Vytvořeno 13.11.2020 15:49:01 | přečteno 758x | singerova
load