Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Nemocnice Šumperk otevře dveře veřejnosti

logo nemocnice

Nemocnice Šumperk otevře po třech letech opět své dveře veřejnosti ve středu 22. června od 14:00 do 18:00 hodin. Při této příležitosti nabídne nejen řadu bezplatných vyšetření, ale také možnost nahlédnout do prostor, kam se běžný návštěvník nemocnice nedostane. Na své si letos přijdou i děti.

Nemocnice šumperkOchutnávka gulášové polévky z nemocniční jídelny, představení zdravotních klaunů, možnost nahlédnout do sanitního vozu nebo si vyzkoušet nácvik první pomoci. Na to vše se mohou těšit návštěvníci dne otevřených dveří, který se ještě před nástupem prázdnin uskuteční v Nemocnici Šumperk. K akci se připojí například také hasiči.

Nemocnice si pro zájemce připravila nejen zajímavý program, ale také širokou nabídku bezplatných vyšetření. Nebude chybět měření hladiny cukru v krvi nebo hladiny cholesterolu. Ještě před nástupem léta nabídne často vyhledávané vyšetření mateřských znamének. Do akce se zapojí také oční oddělení, jehož lékaři nabídnou bezplatné měření nitroočního tlaku. Na onkologickém oddělení se zase ženy dozví víc o prevenci rakoviny prsu. Mimo jiné budou mít také příležitost podstoupit zdarma a bez nutnosti předchozího objednání mamologické vyšetření. Na rehabilitačním oddělení si mohou zájemci vyzkoušet nácvik chůze NORDIC WALKING nebo tejpování.

Návštěvníci budou moci nahlédnout do vybraných prostor nemocnice. Své dveře jim otevře například zdejší porodnice, ORL sál a ambulance a také plicní, kožní nebo neurologické pracoviště. Na své si letos přijdou i nejmenší návštěvníci. Na dětském oddělení se jim představí například zdravotní klauni, kteří si od 14:00 hodin připraví speciální představení. K dispozici bude i skákací hrad a fotokoutek.

Program si připravila také Lékárna Nemocnice Šumperk, která návštěvníkům nabídne slevu na vybrané produkty. Akce začne v nově postaveném pavilonu R, kde si návštěvníci mohou vyzvednout podrobný program.

Den otevřených dveří nemocnice   plakát2


Vytvořeno 18.6.2022 | přečteno 2090x | singerova
load