Návštěvníci si prohlédli opravenou Veselou školku

Logo MŠ Veselá školka

Mateřinka Veselá školka v Prievidzské ulici  prošla během letních prázdnin rekonstrukcí. Nový kabát dostala všechna sociální zařízení, která nyní odpovídají standardům moderní doby.

Součástí rekonstrukce byla i výmalba, nová elektroinstalace, pokládka linolea v šatnách a chodbách. Realizaci provedla firma EKOZIS s.r.o. a celkové náklady vyšly na 4 miliony korun. V rámci Dne otevřených dveří, který se uskutečnil ve čtvrtek 14. října, si rodiče, zástupci města i realizačních firem mohli prohlédnout, jak se rekonstrukce vydařila.

„Jsem ráda, že se vše vydařilo, ale hlavně, že jsou děti z nového sociálního zařízení nadšené,“ uvedla ředitelka Veselé školky Yvona Šimková (na snímku vpravo).

Děti z Veselé školky si připravili pro návštěvníky krátký program
Vytvořeno 22.10.2021 8:08:33 | přečteno 898x | singerova