Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Návštěvníci si prohlédli opravenou Veselou školku

Logo MŠ Veselá školka

Mateřinka Veselá školka v Prievidzské ulici  prošla během letních prázdnin rekonstrukcí. Nový kabát dostala všechna sociální zařízení, která nyní odpovídají standardům moderní doby.

 Součástí rekonstrukce byla i výmalba, nová elektroinstalace, pokládka linolea v šatnách a chodbách. Realizaci provedla firma EKOZIS s.r.o. a celkové náklady vyšly na 4 miliony korun. V rámci Dne otevřených dveří, který se uskutečnil ve čtvrtek 14. října, si rodiče, zástupci města i realizačních firem mohli prohlédnout, jak se rekonstrukce vydařila.

„Jsem ráda, že se vše vydařilo, ale hlavně, že jsou děti z nového sociálního zařízení nadšené,“ uvedla ředitelka Veselé školky Yvona Šimková (na snímku vpravo). 

Děti z Veselé školky si připravili pro návštěvníky krátký program
Vytvořeno 22.10.2021 8:08:33 | přečteno 1062x | singerova
load