Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Na stromu Splněných přání přibyla přáníčka

strom3

Na Stromu splněných přání, který stojí v Informačním centru v Šumperku na Hlavní třídě, přibyla nová přáníčka.

76Organizace zapojené do vánoční akce Stromu splněných přání totiž přijaly v nedávné době další děti. Prosíme ty, kdo chtějí splnit přání opuštěným dětem nebo holčičkám a klukům ze sociálně slabých rodin, aby si pospíšili, protože zabalené dárky je z organizačních důvodů třeba odevzdat nejpozději v pátek 11. prosince.

Více informací a nezadaná přáníčka dětí jsou zde.


Vytvořeno 10.12.2020 11:33:33 | přečteno 865x | singerova
load