Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Na autobusovém nádraží vyrostla výpravní budova

web

Na autobusovém nádraží se již rýsují nástupní ostrůvky, železobetonové sloupy, které budou držet přístřešky se zelenými střechami i výpravní budova ČSAD. Stavbaři již také avizují, že v polovině října se na pět dnů uzavře Jesenické ulice, která po vyfrézování dostane nový povrch.

Na protilehlé straně Jesenické ulice se pokračuje v dláždění plochy určené na parkování. „Dobrá zpráva je, že je hotovo devadesát procent všech výkopových prací, a mohli jsme se tak pustit do finalizací povrchů. Dokončeny jsou přípojky vody, průchodný je opět chodník pod viaduktem. Veřejnost bohužel zatím nemůžeme pustit na chodník v Jesenické ulici, protože lidé by procházeli staveništěm. Na ten si ještě budou muset počkat,“ uvedl stavbyvedoucí Jan Mikeska.

8

Zajímavostí je, že jednopatrová výpravní budova ČSAD vyrostla během dvou dnů. „Ve čtvrtek 17. září stálo na připravených patkách přízemí, o den později první patro,“ sdělil stavbyvedoucí. 


Vytvořeno 22.9.2020 | přečteno 457x | singerova
load