Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Myslivci připravili přehlídku trofejí

parohy

Chovatelská přehlídka trofejí zvěře ulovené na Šumpersku za myslivecký rok 2020 se uskuteční od pátku 3. do neděle 5. září v kulturním centru v Rapotíně.

Výstavní prostory budou otevřené v pátek 3. září od 12.00 do 17.00, v sobotu 4. září od 8.00 do 17.00 a v neděli 5. září od 8.00 do 12.00. Slavnostní zahájení se uskuteční v pátek v 16.00 hodin.

K vidění budou trofeje jelenů, daňků, srnců, muflonů a další zvěře, nebudou scházet ani kusy oceněné medailemi.

Součástí doprovodného programu budou ukázky loveckých signálů a fanfár v podání trubačů. Zájemci si budou moci prohlédnout výstavu preparátů, fotografií a obrazů s přírodní tematikou. Návštěvníci také budou moci ochutnat mysliveckou kuchyni nebo si nakoupit myslivecké či lovecké doplňky. 

výstava trofejí pozvánka

Akci pořádá odbor životního prostředí Městského úřadu v Šumperku ve spolupráci s Mysliveckým svazem Keprník - Splav, s uživatelem honitby Branná a s Okresním mysliveckým svazem Šumperk.


Vytvořeno 2.9.2021 15:17:01 | přečteno 1100x | singerova
load