Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Michal Pavlíček zahraje pod širým nebem

Logo Domu kultury Šumperk

Dům kultury Šumperk chystá i na srpen další venkovní koncerty v Pavlínině dvoře. Ve čtvrtek 5. srpna tak zavítá do Šumperka držitel ceny Anděl za celoživotní tvorbu Michal Pavlíček s jedinečným triem hudebníků. Koncert začíná v 19 hodin.

Michal PavlíčekLegendární rockový kytarista Michal Pavlíček je výraznou osobností české hudební scény, složil celou řadu melodicky působivých balad, rockových opusů, ale i symfonickou a scénickou hudbu se zcela původním rukopisem. Díky tomu je vyhledávaným producentem a mentorem mladých hudebníků. Jeho talent podtrhuje řada vítězství a ocenění v odborných anketách, je nejen držitelem ceny Anděl, ale získal také několik nominací na cenu Grammy.

„Během večera posluchači uslyší v podání prvotřídního instrumentálního seskupení pestrý repertoár pocházející z Pavlíčkovy dílny, doplněný o novinky z posledního alba Pošli to tam. Jde o skladby rychlé a dynamické, přemýšlivé a tajemné, odlehčené i provokativní,“ říká produkční domu kultury Michaela Horáková a dodává, že vystoupení pod širým nebem bude lahůdkou pro hudební gurmány. Společně s Michalem Pavlíčkem se publiku představí jedinečné trio, jež tvoří bubeník Michal Daněk (Kreyson), baskytarista Martin Ivan (Precedens, Kamil Střihavka, Krucipüsk) a klávesista Michal Nejtek (AGON Orchestra, David Koller Band).


Vytvořeno 5.7.2021 11:36:29 | přečteno 66x | singerova
load