Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Mezi Šumperkem a Uničovem je výluka

Logo Českých drah

Práce na elektrizaci trati Olomouc – Uničov – Šumperk přeruší od 9. září do 16. prosince železniční dopravu v úseku Šumperk – Uničov. Vlaky v tomto úseku zastoupí náhradní autobusová doprava.

Upozorňujeme cestující, aby si prostudovali výlukový jízdní řád, časy odjezdů a příjezdů spojů se od původního jízdního řádu liší. České dráhy zároveň upozorňují, že uvedená spojení nejsou dohledatelná ve vyhledávačích, neboť vyhledávače nepracují se změněnou polohou zastávek náhradní autobusové dopravy. 

Výlukový jízdní řád je zde.

vlak3

Vytvořeno 8.9.2021 17:22:44 | přečteno 1319x | singerova
load