Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Mezi Šumperkem a Olomoucí budou výluky

Opravy na železnici, výluky

V souvislosti s revitalizací a elektrizací tratě 290 Olomouc – Šternberk – Šumperk odstartují 1. února výluky. Vlakové spojení tak budou obstarávat náhradní autobusy.

Termíny a úseky únorových výluk: 1. až 3. února, Olomouc - Šternberk - noční výluka, 11. až 14. února, Uničov - Šumperk - denní výluka,15. až 18. února, Olomouc - Šternberk - denní výluka, 19. až 28. února (ukončení 1. března 1:30 hod), Uničov - Šumperk - nepřetržitá výluka
V březnu budou výluky pokračovat následovně: od 1. března do 8. března nepřetržitě v úseku Šternberk - Šumperk a od 9. března do 8. září 2021 nepřetržitě v úseku Šternberk - Uničov.
Výlukové jízdní řády budou vyvěšeny v dotčených stanicích a zastávkách. Kompletní informace k výluce, včetně výlukového jízdního řádu, najdou cestující na stránkách Českých drah: www.cd.cz/omezeniprovozu.
České dráhy se všem cestujícím omlouvají za komplikace způsobené výlukou a děkují za pochopení.

Vlak projíždějící zimní krajinou.


Vytvořeno 30.1.2021 | přečteno 1173x | singerova
load