Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Město zve na návštěvu radnice

Den otevřených dveří radnice - plakát.jpg

Den otevřených dveří historické budovy radnice připravuje město Šumperk na čtvrtek 21. září od 9 do 17 hodin. 

Lidé budou moci nahlédnout do kanceláří, setkat se s vedením města, vystoupat na věž, plnit úkoly a odnést si odměnu. „Dopoledne bude zaměřeno na školáky, odpoledne pak pro širokou veřejnost. Návštěvníci se seznámí s činností jednotlivých odborů úřadu a dozvědí se, co a kde lze na městském úřadu vyřídit. Nahlédnou do obřadní síně, do podatelny, prohlédnou si kanceláře vedení města,“ zve na návštěvu starosta Miroslav Adámek.

Před radnicí bude mít stánek městská policie, která připravuje ukázku současné techniky, vystaví i historické uniformy strážníků. Prezentovat se bude také oblast energetiky a Smart City.

Centrum Šumperka s radnicí z ptačí perspektivy.jpg
Vytvořeno 15.9.2023 10:47:05 | přečteno 1694x | singerova
load