Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Město zajímá, zda se cítíte bezpečně

Logo města Šumperka

Pracovní skupina prevence kriminality města Šumperka letos zpracovává nový strategický plán prevence na léta 2022–2025. V této souvislosti probíhá do poloviny srpna na webu města dotazníkové šetření zaměřené nejen na zjištění spokojenosti občanů s bezpečností a s městským kamerovým systémem, ale také na postoje a náměty občanů v oblasti bezpečí a prevence kriminality ve městě.

„Cílem je zjistit, čeho a koho se občané nejvíc obávají, aby bylo možné co nejefektivněji připravovat a realizovat projekty prevence kriminality, které by měly následně vést jednak ke zvýšení bezpečnosti ve městě, ale také k pocitu většího bezpečí občanů,“ vysvětlila manažerka prevence kriminality Slavěna Karkošková. Dodala, že elektronický dotazník je zveřejněn na webových stránkách města zde.

Dotazník je možné vyplnit do 15. srpna 2021  Vytvořeno 23.7.2021 11:48:16 | přečteno 783x | singerova
load