Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Město vypíše nové výběrové řízení na dům kultury

Dům kultury   studie1

Městská rada na svém posledním zasedání v pondělí 16. ledna rozhodla o zrušení veřejné zakázky na zpracování projektové dokumentace na rekonstrukci domu kultury. „V tuto chvíli je to nejefektivnější a nejrychlejší cesta k výsledku,“ vysvětlil místostarosta Karel Hošek. Doplnil, že tedy bude vypsána nová soutěž.

„Městská rada se zabývala celkem třemi variantami. Nakonec se přiklonila k řešení, které je z časového hlediska nejvýhodnější, protože stávající soutěž skončila ve slepé uličce,“ vysvětlil místostarosta Karel Hošek, v jehož gesci je odbor strategického rozvoje, územního plánu a investic. Podotkl, že zvolená varianta zabrání dalším průtahům především z hlediska možných námitek soutěžících subjektů. „Vzhledem k situaci na stavebním trhu také předpokládáme, že na zakázku zareaguje více subjektů,“ doplnil Karel Hošek.

Dům kultury   studie2

Dům kultury   studie3

Dům kultury   studie4


Vytvořeno 17.1.2023 13:14:37 | přečteno 1980x | singerova
load