Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Město vydraží nalezené věci

Ilustrační foto   dražební kladívko

Dražba nalezených věcí, o které jejich původní majitelé rok neprojevili zájem, se uskuteční ve středu 2. června od 10 hodin v zasedací místnosti městské úřadovny v Jesenické ulici, vchod je z ulice Rooseveltovy.

Dražit se bude pětačtyřicet položek, mezi nimiž jsou například jízdní kola, mobilní telefony, batohy, ale také fotoaparát Olympus, televizor Sencor s ovladačem, hodinky, spací pytle, trekingové hole, hokejky na florbal či dětská sedačka.

Zájemci si mohou dražené věci prohlédnout v garáži číslo 3 za budovou úřadovny v Jesenické ulici, a to v pondělí 31. května od 15 do 16.30 hodin a ve středu 2. června od 8.30 do 9.30 hodin. Registrace zájemců o dražbu proběhne v den dražby od 9.30 hodin, úspěšní kupující pak vydraženou věc zaplatí v hotovosti ihned po udělení příklepu a po skončení dražby si ji odnesou. 

Bližší informace lze získat na telefonním čísle 583 388 458 nebo elektronicky na e-mailu eva.krmelova@sumperk.cz.


Vytvořeno 28.5.2021 7:55:02 | přečteno 747x | singerova
load