Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Město Šumperk hledá ředitele městské policie

Městské policie v akci

Nového šéfa svých strážníků hledá město Šumperk. Zájemci o tento prestižní post mohou zasílat své nabídky k rukám ředitele městské policie Jaroslava Janderky nejpozději do 21. května, informace k pozici je možné získat na tel.: 583 388 108.

Nástup do funkce je možný 1. července 2021 nebo dle dohody. Jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou.

Součástí přihlášky by měl být vedle životopisu také například vlastní „Návrh koncepce řízení Městské policie Šumperk“ v rozsahu 7 200 až 9 000 znaků (cca 4 strany A4)

Městskou policii v Šumperku vede od poloviny roku 2019 Jaroslav Janderka, ten však odchází na vlastní žádost.

Více informací a podmínky výběrového řízení jsou zde.Vytvořeno 5.5.2021 17:21:40 | přečteno 474x | singerova
load