Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Město hledá posily na sociální odbor a památkovou péči

Logo města Šumperka

Posilu do týmu hledá odbor sociálních věcí a oddělení památkové péče Městského úřadu Šumperk.

Sociální odbor hledá referenta oddělení sociálně-právní ochrany dětí a prevence. Mezi požadavky a předpoklady pro podání přihlášky do výběrového řízení je vysokoškolské vzdělání nebo vyšší odborné vzdělání zaměřené na sociální práci. Znalosti zákonů a dobrá orientace v sociální oblasti, komunikační schopnosti, řidičské oprávnění skupiny „B“ a další.

Písemné přihlášky je třeba doručit na MěÚ Šumperk do 19. července. Informace k pozici podá Pavla Skálová, vedoucí odboru sociálních věcí, Lautnerova 1, tel. 583 388 920.

Podrobné požadavky a informace o pozici jsou zde.

Uchazeč o post referenta oddělení státní památkové péče by měl doložit ukončené vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu stavebního zaměření, popř. historie, dějiny umění, měl by se orientovat v zákoně o obcích i v zákoně o státní památkové péči, měl by mít řidičské oprávnění skupiny „B“, zvláštní odborná způsobilost na úseku památkové péče vítána.

Písemné přihlášky je třeba doručit na MěÚ Šumperk do 13. srpna. Informace k pozici podá Monika Paulová, vedoucí oddělení státní památkové péče, Jesenická 31, tel.: 583 388 204. Podrobné požadavky a informace o pozici jsou zde. 


Vytvořeno 2.7.2021 7:53:41 | přečteno 657x | singerova
load