Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Město hledá energetika

Logo města Šumperka

Hledání úspor i alternativní zdroje energie, to je jeden z hlavních úkolů vedení města Šumperka. Téma energetiky je velmi aktuální i z toho důvodu vytvořilo vedení města nové pracovní místo energetika. Ten by měl mimo jiné navrhovat úsporná řešení a dohlížet na jejich aplikování a dodržování.

Jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup od 1. 10. 2022 nebo dle dohody. 

Písemné přihlášky lze zaslat na MěÚ Šumperk, nám. Míru č. 1, Šumperk, k rukám tajemnice Ing. Heleny Miterkové nejpozději do 12. září 2022, informace k pozici lze získat také u Ing. Heleny Miterkové, na tel.: 583 388 502.

Více info o pozici je zde

Vytvořeno 30.8.2022 8:19:43 | přečteno 1578x | singerova
load