Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Lyžaře vyveze na hory Skibus

Skibus   foto na web

Turisté a lyžaři, kteří zamíří do Jeseníků budou moci využít na cestu do hor SKI BUS. Spoje budou jezdit každý víkend, a to od 8. ledna do 13. března 2022. Skibusy budou součástí integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje, jejich fungování zajistila společnost Jeseníky – Sdružení cestovního ruchu.

Spoje budou jezdit mezi Šumperkem a Jeseníkem, mezi 13 zastávkami nechybí Kouty nad Desnou, Červenohorské sedlo či v Bělá pod Pradědem. Jízda po celé trase trvá zhruba 80 minut. První spoj ze šumperského autobusového nádraží vyjíždí v 8.05 hodin, poslední míří do Jeseníku v 16.05.

„Skibus by měl sloužit především všem milovníkům zimy, zimních sportů, a to především bílé stopy. Ti se díky němu pohodlně dostanou do vrcholových partií Jeseníků a mohou si tak užít nádherné výhledy z jesenické lyžařské magistrály,“ uvedla Iva Glacová, projektová manažerka společnosti Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu.

Skibus   leták, jízdní řády


Vytvořeno 6.1.2022 11:54:26 | přečteno 2090x | singerova
load