Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Lyžaře odveze do Jeseníků SKIbus

Skibus vyráží do Jeseníků

Mezi Kouty nad Desnou a Jeseníkem jezdí o víkendech opět SKIbus, jenž je součástí Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje. Vyznavači běžeckého lyžování se tak mohou pohodlně dopravit na Červenohorské sedlo, které protíná atraktivní jesenická magistrála.


 Z Koutů vyjíždí SKIbus, jenž navazuje na další autobusy a vlaky, ze zastávky Pošta (asi 3 min. přesun od železniční stanice) v 8.39 a ve 14.35 hodin. Spoj jede každou sobotu a neděli až do poloviny března. Jízdenky se kupují u řidiče a držitelé jesenické YEScard mají zpáteční cestu SKIbusem zdarma. Jízdní řád SKIbusu je zveřejněn na www.jeseniky.cz a na www.arriva.cz. Aktuální stav běžeckých stop pak lze najít na www.bilestopy.cz.

Běžkaři na výletě v horách.


Vytvořeno 29.1.2021 | přečteno 694x | singerova
load