Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Lidé mohou zasílat nominace do konce listopadu

CZ0R4749

V letošním roce schválilo zastupitelstvo města Šumperka novou koncepci způsobu hlasování a udílení Cen města Šumperka. Počiny a osobnosti z různých oblastí života města mohou lidé nominovat do 30. listopadu prostřednictvím elektronického formuláře.

Všechny nominace projedná tzv. akademie, složená ze zástupců politických stran a uskupení v zastupitelstvu, a stanoví jednu třetinu, z níž bude veřejnost vybírat svého kandidáta na udělení ceny. Pět kandidátů s největším počtem obdržených hlasů od veřejnosti bude navrženo k udělení Ceny města Šumperka za rok 2020, které na svém zasedání zastupitelé potvrdí. Novinkou je absence přesně specifikovaných kategorií, vítězové tak obdrží ocenění za konkrétní počin.

Nová pravidla pro udílení cen a nominační formulář najdete zde.Vytvořeno 12.11.2020 7:46:10 | přečteno 377x | singerova
load