Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Lautnerova a Zborovská dostanou nový povrch

barrier 2309816 640

Nový povrch získají v říjnu dvě místní komunikace v Šumperku – Lautnerova a Zborovská. Do rekonstrukce se v obou případech pustí společnost SUEZ Technický servis s.r.o. Opravy se však neobejdou bez uzavírek.

Lautnerova bude neprůjezdná od pondělí 5. října do pátku 16. října. Ulice Zborovská bude uzavřena v úseku mezi křižovatkami ul. 8. května a ul. Jeremenkova od pondělí 5. října do pátku 23. října. Ve výše uvedených termínech bude na dotčených komunikacích zakázáno stání vozidel. Vjezd dopravní obsluze do uzavřených úseků komunikací bude umožněn, kromě poslední fáze prací, kdy bude prováděna finální pokládka povrchů.


Vytvořeno 30.9.2020 8:18:33 | přečteno 452x | singerova
load