Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

La Putyku, Švejka a další pecky nabídne Divadlo v parku

Plakát - Divadlo v parku

Tradiční Divadlo v parku pořádané šumperským divadlem se uskuteční od 13. do 17. července.

Plakát incenace Program na záchranu mužůA na co všechno se mohou návštěvníci těšit? Vše začne pohádkou pro nejmenší, která již hlásí vyprodáno. V úterý třináctého bude k vidění interaktivní podívaná pro batolata jejich rodiče s názvem Méďa Špuntík. Odehraje se v parku u vily Doris v 10 hodin dopoledne.

Den poté, ve 21 hodin, bude k vidění Program na záchranu mužů Divadla Komediograf. Na letní scéně vily Doris vystoupí v tomto představení populární herci Roman Zach a Sandra Nováková.

Plakát inscenace Osudy dobrého vojáka ŠvejkaNa stejném místě a ve stejný čas pokračuje divadelní maraton i ve čtvrtek 15. července. Příznivce české humoristické literatury potěší Osudy dobrého vojáka Švejka v nastudování Horáckého divadla Jihlava, jež se letos dostalo do finále Cen divadelní kritiky v kategorii divadlo roku.

Plakát inscenace KaleidoskopVeliká akce je připravena také na pátek šestnáctého, kdy se do Šumperka vrátí světoznámý soubor Cirk La Putyka Praha se svým novým představením Kaleidoscope, jež vzniklo v průběhu koronavirové pandemie. Toto jedinečné pohybové představení se odehraje v prostorách šumperského letiště netradičně v 19 hodin.

Hrát se bude také v sobotu. A to loutkové představení Malý princ, které organizuje městská knihovna. Divadlo Já to jsem se představí na dvorku knihovny.

Závěrečným představením nabitého programu pak bude sobotní komedie Testosteron v podání mužské části šumperského souboru. A to opět na letní scéně Doris ve 21 hodin.

Vstupenky na představení Divadla v parku (kromě Malého prince) je možné zakoupit v pokladně Divadla Šumperk a na webu www.divadlosumperk.cz.


Fotografie z představení Malý proncPlakát inscenace Testosteron


Vytvořeno 10.7.2021 | přečteno 370x | singerova
load