Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Kulturní instituce spojily své síly na léto

Ilustrační fotografie   hra ny kytaru

Již podruhé spojuje své síly hned několik institucí pořádajících akce pro veřejnost. Výsledkem je společný plakát kulturních akcí v Šumperku, jejich pořadateli jsou dům kultury, centrum Doris, knihovna T. G. Masaryka, divadlo, kino a vlastivědné muzeum.

V červenci se lidé mohou těšit například na farmářské trhy, promítání na zahradě kina, tradiční přehlídku Šumperské Pomněnky, hry a soutěže na půdě knihovny, Divadlo v parku, cimbálovou muziku či Prázdninový den v muzeu.

Více najdete na: www.sumperskeleto.cz

204791968 3723018281136988 7247805520601765311 nVytvořeno 27.6.2021 | přečteno 354x | singerova
load