Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Kraj rozdá ceny cestovního ruchu, podpořte turistické cíle v okolí

Muzeum silnic ve Vikýřovicích

Muzeum silnic ve Vikýřovicích i třeba kemp Na Krásném se ucházejí o Ceny cestovního ruchu, které každoročně vyhlašuje Olomoucký kraj. Soutěž si klade za cíl představit, zviditelnit a ocenit to nejzajímavější, co může Olomoucký kraj turistům nabídnout.

Hlasování pro rok 2021 probíhá od 15. července do 15. srpna, je to jednoduché stačí jedno kliknutí, po kterém následuje potvrzení vaší volby. Svůj hlas můžete odevzdat zde

Hlasovat můžete v pěti kategoriích. Z regionu se o cenu uchází v kategorii „Novinka v cestovním ruchu“ například Ruční papírna ve Velkých Losinách. Kategorie „Bike a trail park“ má v Jeseníkách dva horké favority z okolí, a to Rychlebské stezky a Bike park Kouty. O nejlepší kemp v Olomouckém kraji jsou z pěti uchazečů hned tři, co by kamenem dohodil – Autokemp Na Krásném, Cyklokemp Černý Potok a Sport & Relax areál Bozeňov. Mezi „Neobjevené skvosty“ bylo zařazeno Muzeum silnic Vikýřovice i dvě rarity z Jesenicka Důl Hraničná Vojtovice a skalní útvar Venušiny Misky u Velké Kraše. V kategorii „Naučná stezka“ máme dvě zastoupení ze severu kraje - stezka Živé vody v jesenických lázních a Pevnostní oblast na Staroměstsku. 

Autokemp Na Krásném


Vytvořeno 26.7.2021 14:05:53 | přečteno 437x | singerova
load