Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Kraj přijímá žádosti do konce března

Kouž z komína, ilustrační foto

Pozor, žádosti do zásobníku zájemců o kotlíkovou dotaci pro nízkopříjmové domácnosti bude Olomoucký kraj přijímat už jen do 30. března 2022. Pokud občané pošlou žádost do zásobníku, budou mít jistotu , že pokud splní všechny podmínky, bude jejich žádost podpořena.

Výzva k podávání žádostí o poskytnutí kotlíkových dotací bude pro občany vyhlášena po schválení žádosti ze strany Ministerstva životního prostředí ČR a projednání v orgánech kraje. Žádost bude moci podat i ten žadatel, který se nezapsal do zásobníku. Na finanční krytí takové žádosti ale bude muset Olomoucký kraj znovu žádat Ministerstvo životního prostředí ČR.

Předpokládá se, že výzva pro občany bude vyhlášena v průběhu května 2022 se začátkem příjmu žádostí od června 2022. Ukončení příjmu žádostí bude koncem srpna 2022. Termíny se mohou změnit v závislosti na schvalovacím procesu ministerstva.

Více informací je na webu Olomouckého kraje.

Žádost do zásobníku můžete elektronicky vyplnit zde.Vytvořeno 22.3.2022 7:50:58 | přečteno 721x | singerova
load