Kraj odmění lidi s dobrým srdcem

Logo Olomoucky kraj

Olomoucký kraj přijímá nominace na Cenu za práci ve prospěch osob se zdravotním postižením. Ta se bude letos udělovat už pošestnácté a získat ji mohou fyzické osoby i společnosti. Příjem nominací končí v pátek 19. února.

„Minulý rok se naplno ukázalo, že Olomoucký kraj je regionem dobrosrdečných lidí, kteří se umějí semknout a pomáhat si. Ceny za práci ve prospěch osob se zdravotním postižením se letos budou opět udělovat ve dvou kategoriích – dobrovolník a profesionál,“ řekl náměstek hejtmana pro oblast sociálních věcí Ivo Slavotínek.

Návrhy na udělení ceny za rok 2020 mohou lidé zasílat na odbor sociálních věcí olomouckého krajského úřadu do pátku 19. února, a to poštou nebo e-mailem (zbynek.vocka@olkraj.cz). Podrobnější informace a nominační formulář je k dispozici na webu Olomouckého kraje.

Vytvořeno 9.2.2021 7:34:36 | přečteno 266x | buchtova