Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Kraj odmění lidi s dobrým srdcem

Logo Olomoucky kraj

Olomoucký kraj přijímá nominace na Cenu za práci ve prospěch osob se zdravotním postižením. Ta se bude letos udělovat už pošestnácté a získat ji mohou fyzické osoby i společnosti. Příjem nominací končí v pátek 19. února.


„Minulý rok se naplno ukázalo, že Olomoucký kraj je regionem dobrosrdečných lidí, kteří se umějí semknout a pomáhat si. Ceny za práci ve prospěch osob se zdravotním postižením se letos budou opět udělovat ve dvou kategoriích – dobrovolník a profesionál,“ řekl náměstek hejtmana pro oblast sociálních věcí Ivo Slavotínek.

Návrhy na udělení ceny za rok 2020 mohou lidé zasílat na odbor sociálních věcí olomouckého krajského úřadu do pátku 19. února, a to poštou nebo e-mailem (zbynek.vocka@olkraj.cz). Podrobnější informace a nominační formulář je k dispozici na webu Olomouckého kraje.


Vytvořeno 9.2.2021 7:34:36 | přečteno 436x | buchtova
load