Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Kola v cyklověži čekají na majitele

Cyklověž u vlakového nádraží v Jesenické ulici

V cyklověži na ulici Jesenická v Šumperku jsou uložena jízdní kola, která si majitelé již delší dobu nevyzvedli. Měli by tak učinit do 10. října.

Na základě provozních podmínek je totiž možné nepřetržité uschování bicyklu na dobu maximálně 30 dnů, tuto lhůtu majitelé kol již překročili. Z tohoto důvodu jim bude při vyzvednutí účtováno úschovné i penále ve výši 300 korun.

Žádáme majitele nevyzvednutých jízdních kol, aby kontaktovali provozovatele cyklověže na tel.: 736 722 332 do 10. října 2022, Kola jim budou vydána na základě původního úschovního lístku. Pokud se majitelé o své bicykly po uplynutí 90 dnů od data úschovy nepřihlásí, budou kola uložena na ztráty a nálezy.

Vytvořeno 30.8.2022 8:59:11 | přečteno 2027x | singerova
load