Knihovna se vrací v pátek do běžného režimu

Logo Městské knihovny T. G. Masaryka Šumperk

Dobrá zpráva pro čtenáře - od pátku 4. prosince se Městská knihovna T. G. Masaryka vrací do běžného provozu včetně literární kavárny.

library 1147815 1920Otevření knihovny se však neobejde bez určitých omezení a dodržování hygienických či provozních opatření, o kterých budou návštěvníci informováni prostřednictvím plakátu při vstupu. „Zatím zůstává uzavřena čítárna, v provozu také nebude veřejný internet. Zároveň bych chtěla požádat čtenáře, aby návštěvu půjčovny omezili na co nejkratší dobu,“ uvedla ředitelka knihovny Kamila Šeligová. Doplnila, že do znovuotevření knihovny bude fungovat výdejní okénko.

Běžná výpůjční doba oddělení pro dospělé je ve všední dny kromě čtvrtku od 8 do 18 hodin, v soboru od 8 do 12 hodin, oddělení pro děti a IMG 0839mládež je otevřeno ve všední dny kromě čtvrtku od 9 do 17 hodin, v soboru od 8 do 12 hodin.

Literární kavárna bude od pátku 4. prosince nabízet nejen výborné kávy, ale i zákusky a teplé polévky.

Vytvořeno 2.12.2020 14:43:52 | přečteno 370x | singerova